Parti Organizasyonları

Parti Organizayonları

Özel günlerinizi daha eğlenceli ve renkli hale getirmek, unutulmaz anlar yaşamanız sağlamak için gösteri, aktivite, animasyon ve eğlence hizmetleri sunuyoruz.

Parti ve eğlenceler için sizlere sunduğumuz süsleme, gösteri, ekip-ekipman temini hizmetlerinden istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı partileri, Doğum günü partileri, Yaza merhaba partileri, After partiler, Veda partisi vb. parti etkinlikleri için ekipman temini, konseptli süslemeler, gösteri ve eğlence hizmetleri.

Restoran, balo salonları, eğlence mekanları, kurumların etkinlik alanları ve hatta şirketlerin ofis katlarında bile düzenlenen partiler kapsamında verdiğimiz hizmetleri özet olarak şu şekilde sıralanır.

Süslemeler, Kokteyl İkramları, Catering hizmeti, Koteyl masası temini ve süslemesi, bar tabureleri, Ses sistemi kurulumu ve DJ, konsepte uygun parti süslemeleri, masa sandalye süslemeleri ve çeşitli gösteriler.

Ayrıca özel günlerinizde kostümlü ekip arkadaşlarımız aracılığıyla sevdiklerinize ulaştırılması için sürpriz hediye servisleri hizmeti sağlıyoruz. Parti, eğlence ve özel gün organizasyonları hizmetlerimizin bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz:

Eğlence ekip ve ekipmanları: DJ Hizmeti ve ses düzeni kurulumu, şişme oyun parkları, kokteyl masaları, pinyatalar, karnaval yiyecekler.
Eğlence organizasyonları: Çeşitli eğlence etkinlikleri, doğum günü eğlenceleri, piknik eğlenceleri, sünnet eğlenceleri, palyaço animasyonları, dans grupları, eğlence gösterileri, sihirbaz gösterileri, akrobasi grupları, tiyatro gösterileri, kukla gösterileri, karaoke hizmeti.
Parti organizasyonları: Doğum günü partileri, yetişkin ve çocuklar için doğum günü partisi organizasyonları. Parti süsleme malzemeleri ve doğum günü partisi süsleri.
Sürpriz evlenme teklifi organizasyonları.
Sürpriz doğum günü partileri.
Yıl dönümü kutlamaları.
Sürpriz doğum günü kutlamaları.
Yeni yıl kutlamaları ve Noel Baba servisi.
Piknik Organizasyonları: Piknik organizasyonları için piknik eğlenceleri oyun parkları, süsleme, gösteri hizmetleri ve lojistik destek.
Parti ve eğlence organizasyonları.
Yılbaşı partileri.
Birbirinden eğlenceli küçük büyük herkesin ilgisini çeken şişme oyun alanları.
Sevgililer günü hediye servisi ve süsleme hizmetleri.

Böyle özel gün organizasyonlarının planlanan şekilde ve umulandan daha güzel olması için hizmet alınan firmanın, şirketlerin ve organizasyonun yapılacağı mekanın özenle seçilmesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Fotoğraf Galerisi


Video Galerisi

WhatsApp
1
Merhaba Nasıl Yardım edebilirim ?
Merhaba Nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now ButtonHızlı arama