Piknik Catering

Catering Piknik Hizmetleri

Catering piknik organizasyonlarında en iyi menülerle tam dilediğiniz gibi Piknik Catering servisimizden yararlanarak alabilirsiniz. Tüm organizasyonların tamamında başından sonuna kadar dilediğiniz menüyü dilediğiniz zamanda hazır ediyoruz. Zengin piknik catering menüsü ile servisler ekibimizce yapılmaktadır. Genellikle büyük toplantı ve organizasyonlar için keyfinizi kaçıracak aksi durumları engelliyoruz. Tüm İstanbul ve çevresinde profesyonel catering piknik hizmetini veriyoruz.

İstanbul’un mükemmel denilebilecek ormanları içerisinde yapacak olduğunuz tüm organizasyonlarda yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde dilediğiniz gibi canınız sıkılmadan yorulmadan sadece keyif yaparak piknik yapabilirsiniz. Aynı zamanda bilgimiz dahilinde eğer henüz bir yer ayarlamadıysanız sizlere önerilerimiz de oluyor. Çünkü şimdiye kadar onlarca organizasyonu gerçekleştirdik ve gerçekten catering alanında en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışıyoruz.

Piknik Catering Fiyatları Çalışmaları
Catering piknik fiyatları katılımcı kişi sayısına ve istenilen menülere göre değişiklik göstermektedir. her zaman en iyi kaliteyi en uygun şekilde sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Menülerimiz standart olmak ile birlikte, siz de kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. Bazı organizasyonlarda özellikle vejetaryen olan misafirlerimiz için özel menüler hazırlayabiliyoruz. Yine tüm menülerimizde olduğu gibi vejetaryen menülerimizde çok zengin ve geniş. Yıllardır gelen büyük tecrübe ve birikimlerimizle leziz menüler hazırlıyor ve sunuyoruz. Tüm bu menüler ve fiyatlandırmalar ile ilgili olarak iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Piknik Organizasyonu
Şirket piknik organizasyonu için en iyi tercihiniz olmaktan gurur duyuyoruz. Büyük ve küçük ölçekteki şirket piknik organizasyonları için hazırladığımız en iyi menüler ile sizlere servis sunuyoruz. Şirket çalışanlarının sağlığı için tüm virüs önlemlerini alıyor ve bu şekilde hizmet veriyoruz. İstanbul şirket piknik organizasyonu yapan firmalar içerisinde bizleri lider konuma getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Yıllardır verdiğiniz kıymetin değerini biliyor ve bu yüzden de kalite politikalarımızı en üst düzeyde tutmaya devam ediyoruz.

Şirket piknik organizasyonu bir çile değildir. Unutmayın bu organizasyonlar sizin için rahatlama ve kafanızı dinleme imkanı vermelidir. Yoğun iş hayatının akışından sıyrılıp iyi bir tatil havasında geçen organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayınız.

 

 

Kurumsal Catering Piknik Fiyatları
Kurumsal catering piknik organizasyonları için özel fiyatlandırma yapıyoruz. Sürekli olarak çalışma ve bir seferlik organizasyon gibi çok çeşitli seçeneklerimiz var. Sizlere en iyi fiyatlarla hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Fiyat bilgisi ve menü içeriği hakkında bilgi almak isterseniz bizimle ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz whatsapp butonuna tıklayarak bizimle iletişim kurabilir dilerseniz direkt telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un en iyi firmaları arasında bizleri en üst seviyelere çıkarttığınız için teşekkürü borç biliriz.

Lezzetli menüleri en iyi kalite ve en uygun fiyata sunabilmek için Karnaval ailesi olarak kalite standartlarımızı en üst düzeyde tutuyoruz. Sektör içerisinde bu güne kadar yüzlerce menü ve binlerce kişiye hizmet verdik ve hizmet vermeye devam ediyoruz. Catering piknik İstanbul’da yapılan tüm organizasyon seçeneklerinde enfes tatları misafirlerimize büyük bir keyifle sunuyoruz. Uzun yıllardır hem mutfak hem akademik eğitimler ile tecrübemizi harmanlıyoruz. Böylece kusursuz lezzette menüleri tam istediğiniz gibi sunma fırsatlarını da elde ediyoruz.

Tecrübeli Kadro
Referanslarımız
Yemekte lezzet
Bütçeye uygun seçenekler
Hijyen ve Sağlık
piknik caterin hizmetleriile açık havada düzenlenen tüm yemek organizasyonlarında en çok dikkat ettiğimiz konu Sağlık konusu. Devlet tarafından açıklanan ve uluslararası kamu oyunun kabul ettiği tüm önlemleri titizlikle alıyoruz. Yiyecek ve içecekleri tüm zarafeti ile sunum yapıyor ve eğlenceli hale getiriyoruz. Organizasyonların baştan sona kadar olan tüm bölümleri planlı olarak ilerleniliyor. Böylece hiç bir aksaklık yaşamadan sürekli menüler aktif şekilde hizmete açık oluyor.

Kusursuz ve tam bir organizasyon için Karnaval Catering ailesi olarak mükemmel hizmet sunuyoruz. Güzel İstanbul’un harika doğasında mükemmel organizasyonlar hazırlıyor ve sunuyoruz. Her misafirin beğeneceği zengin değil zepzengin bir menü ile sunum yapıyoruz. Sürekli yükselttiğimiz kalite politikalarımız ile birlikte her zaman en iyi hizmeti en iyi fiyatlara vermenin gururunu yaşıyoruz.


FOTOĞRAF GALERİSİ


VİDEO GALERİSİ

WhatsApp
1
Merhaba Nasıl Yardım edebilirim ?
Merhaba Nasıl yardımcı olabilirim ?
Hızlı arama