RODEO

Rodeo Oyunu Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Kullanıcılar rodeonun üzerine çıkar ve rodeonun üzerindeki ipe tutunarak operatörün hareketlerini beklerler. Operatörümüz uzaktan kumandalı sistemle rodeoyu hareket ettirmeye başlar. Makinenin sağ, sol ve yukarı, aşağı olmak üzere, 4 yönlü hareket komutu vardır. Kullanıcı, rodeonun üzerinde uzun süre düşmeden sabit kalmaya çalışır. Düştüğü zaman ise şişme bir zemine düşer ve oyunu tamamlamış olur. Bu oyunda amaç en uzun süre rodeonun üzerinde düşmeden kalabilmektir. Rodeo tek kişiliktir. Her seferinde rodeonun üzerinde yalnızca 1 kişi kalabilir.


 

Rodeo Oyunu Güvenli Bir Parkur Mudur?

Rodeo güvenli bir şişme oyun parkurudur. Rodeonun üzerinden düşülen zemin yumuşak ve şişme bir zemindir. Kullanıcıya herhangi bir zararı yoktur. Her yaş grubuna uygun olarak, deneyimli operatörlerimiz hız ve hareket kontrolü yaparlar. Dolayısıyla herhangi bir tehlike oluşturmaz.


FOTOĞRAF GALERİSİ

div{margin-top: 1px;} div h3{ position:relative; top:-28px; padding-right: 4px; padding-left: 4px; display: inherit; text-align: center; margin: auto; width: 250px; background:#FFF; font-family:Coiny; color:green; }

VİDEO GALERİSİ

WhatsApp
1
Merhaba Nasıl Yardım edebilirim ?
Merhaba Nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now ButtonHızlı arama