Şirket Piknik organizasyon hizmeti

YETİŞKİN ŞİŞME OYUNLARI

Şirket Pikniği Aile Gününde Yetişkinler için önceden belirlenerek hazırlanmış Şişme Oyun Parkurları, Şişme Oyun Alanları ve Şişme Parklar Kurulmaktadır. şirket piknikleri

ÇOCUK ŞİŞME OYUNLARI

Şirket Pikniklerinde Çocuklar için; Panayır Yiyeceklerinden alarak Şişme Oyun alanları, Şişme Oyun Parkları, Aktivite Eğlence alanları Animatör ve Süper Kahramanlarla hoşça vakit geçirecekler.

PANAYIR YİYECEKLERİ

Panayır Yiyecekleri,Karnaval Yiyecekleri, Festival Satıcıları,Sokak Satıcıları Kiralama Hizmetleri ile Şirket Piknikleri, Kurumsal ve Bireysel Organizasyon ve Şenliklerde Kiralama Hizmeti verilmektedir.

YETİŞKİN AKTİVİTELERİ

 Şirket Piknikleri , Festival, Karnaval Okul organizasyonları ve Belediye Şenliklerinde Şirket iç etkinliklerinde her tür etkinlik ve Organizasyonlara da Eğlenceli ve çekişmeli Yeni , Klasik Panayır Yarışmaları. 

İNTERAKTİF OYUNLAR

Şirket Piknikleri , Festival, Karnaval Okul organizasyonları ve Belediye Şenliklerinde Şirket iç etkinliklerinde her tür etkinlik ve Organizasyonlara da Eğlenceli ve çekişmeli Sportif İnteraktif Panayır Yarışmaları.

PANAYIR OYUNLARI

Şirket Pikniklerinde Görsellik ve heyecan katacak Panayır Oyunları ve Karnaval Oyunlarına Bayılacaksınız.Oynarken aynı zamanda Yarışacak Yarışırken günün anısına çeşitli hediyeler kazanacaksınız.

ANİMASYON ve EKİBİMİZ

Kurumsal Şirket Piknik Organizasyonlarında Çocuklarımıza çeşitli aktiviteler , animasyonlar, Eğlenceli oyunlar ile eğlendirecek onlara hediyeler kazandıracak olan Profesyonel animatör ekibimize emanet edin.

GÖSTERİ & ANİMASYON 

Pikniklerde Eğlenceye Eğlence Katmak İçin Gösteri ve Animasyon hizmetlerimizi mutlaka Görmelisiniz. Zumba Dansı, Sabah Sporu Sahne Şovları , İllüzyon gösterileri,  Jonklör , Robot Gösterisi, Komedi Şovlu görmeye değer.

ATÖLYELER & WORKSHOPS

Piknik Organizasyonlarında Çocuklar İçin Hazırlanan, Aktivite alanında Çocuklar İle birlikte Yetişkinlerin bile İlgisini Cezbedecek Eğitici, Öğretici ve Eğlendirici Atölyeler ve WorkShoplar ile Güzel Zaman Geçirin.

E-GAMES

Şirket Pikniklerinde, Şirket İçi etkinliklerinde Şenlik , Festival, Okul ve Kurumsal Organizasyonlarda elektronik Oyunlar ile Eğlenin. piknik organizasyonları

EKİPMAN VE TEKNİK DESTEK

Şirket Piknik Organizasyonlarında Ekipman Kiralama ve Teknik Destek Kiralama Hizmetlerimiz ile Hizmetinizdeyiz.


Bize Ulaşın

  Daha da iyisi, gelin, yüz yüze görüşelim!

  Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

  Şirket Piknik Organizasyonu

  15 Temmuz Mh.Gülbahar Cd. Şht. Murat Karayazı Sk. No:20/A D:1 34212, istanbul, TR

  Tel:0212 656 34 70

  Gsm1:0532 266 00 47

  Gsm2:0554 640 52 92

  Pazartesi: 08:00 – 20:00
  Salı: 08:00 – 20:00
  Çarşamba: 08:00 – 20:00
  Perşembe: 08:00 – 20:00
  Cuma: 08:00 – 20:00
  Cumartesi: 08:00 – 20:00
  Pazar: 10:00 – 17:00


  Piknik organizasyonlarımız

  WhatsApp
  1
  Merhaba Nasıl Yardım edebilirim ?
  Merhaba Nasıl yardımcı olabilirim ?
  Hızlı arama