Yetişkin Aktiviteleri

PİKNİK YETİŞKİN AKTİVİTELERİ


Piknik denildiğinde aklınıza ne geliyor? Gün boyu bir şeyler yemek, voleybol oynamak yada mangal yapmak değil mi ? İsterseniz bu klişelerin biraz dışına çıkalım ve hem pikniğimizi yapalım hem de birbirinden ilginç oyunlar yarışmalar ile eğlenelim.

Firma çalışanları ve ailelerinin de olduğu Piknik Organizasyonu ile senenin yorgunluğunu arkadaşları ve aileleriyle birlikte doğanın güzellikleri , yenen lezzetli piknik menüleri , oynanan piknik oyunları ve yarışmaları ile atarlarken , çocuklarınızda animatörler eşliğinde çeşitli danslar ve eğlenceli aktiviteler ile eğlenmektedirler.

Doğa ile iç içe geçen bir Piknik gününün sonunda mutlu ve eğlenmiş olarak evlerine dönen misafirler firmaları , aileleri ve kendileri için çok daha verimli ve başarılı olacaklardır.

Bahar ve yaz aylarında yapılabilecek en keyifli eylem pikniktir. Bu piknik hele ki çalışma arkadaşlarınız ve ailenizle bir arada oluyorsa daha keyifli bir hal alacaktır. Doğanın dinlendirici atmosferinde siz aileniz ve iş arkadaşlarınız ile eğlenirken çocuklarda animatörlerimiz ile hummalı bir eğlence, oyun aktivitesine dalmış olacaktır. Aileniz ile iş arkadaşlarınızı bir araya getirmek çalışma hayatını sizin için daha sıcak, daha huzurlu bir hale dönüştürecektir. İşte bu nedenledir ki ailenizi ve takım arkadaşlarınızı aynı organizasyonda doğanın kucağında bir araya getiriyoruz.

Yetişkinlerinde keyip alacağı oynanan piknik oyunları, çeşitli etkinlikler ve tabi ki pikniğin olmazsa olması özel piknik menüsü ile unutulmaz anlar sizleri bekliyor.


Fotoğraf galerisi


Video Galerisi

WhatsApp
1
Merhaba Nasıl Yardım edebilirim ?
Merhaba Nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now ButtonHızlı arama